2026. október 25., vasárnapMai focimeccsek

K League 1 · Regular Season - 33

FC Anyang–Jeonbuk Motors

2026. október 24. · 07:00

FC Anyang
Végeredmény1–1Félidő: 1–0
Jeonbuk Motors

Mérkőzésadatok

Időpont
2026. október 24. · 07:00
Bajnokság
K League 1
Forduló
Regular Season - 33
Stadion
Anyang Stadium, Anyang
Játékvezető
Ko Hyung-jin
Félidő1–0
Rendes játékidő1–1

Mérkőzésesemények

  1. Gól · Kim UnFC Anyang · Gólpassz: Matheus Oliveira
  2. Csere · Lee Dong-JunJeonbuk Motors · Beállt: Seung-Woo Lee
  3. Sárga lap · Lee Sang-MyungJeonbuk Motors
  4. Sárga lap · Ryu Byung-HoonFC Anyang
  5. Csere · Lee Yeong-jaeJeonbuk Motors · Beállt: Kim Jin-Gyu
  6. Csere · Lee Sang-MyungJeonbuk Motors · Beállt: Hwang Seung-jun
  7. Csere · Choi Geon-jooFC Anyang · Beállt: Chae Hyun-woo
  8. Csere · Kim Jung-HyunFC Anyang · Beállt: Danny Bakker
  9. Csere · João GamboaJeonbuk Motors · Beállt: Andrea Compagno
  10. Csere · Kim UnFC Anyang · Beállt: Blaise tsague
  11. Csere · Italo VargasJeonbuk Motors · Beállt: Vinicius Rodrigues Adelino Dos Santos
  12. Sárga lap · Kim Jin-GyuJeonbuk Motors
  13. Sárga lap · Matheus OliveiraFC Anyang
  14. Csere · Ivan JukićFC Anyang · Beállt: Jae-hyeon Kim
  15. Csere · Matheus OliveiraFC Anyang · Beállt: Kim Ji-Hun
  16. Sárga lap · Kim Ji-HunFC Anyang
  17. Sárga lap · Tiago OrobóJeonbuk Motors
  18. Gól · Tiago OrobóJeonbuk Motors · Gólpassz: Kim Jin-Gyu

Mérkőzésstatisztika

FC Anyang / Jeonbuk Motors

41%Labdabirtoklás59%
5Szögletek2
1Sárga lapok3
3Kaput eltaláló lövések7
0Piros lapok0
1Kaput elkerülő lövések6
0Blokkolt lövések0
4Összes lövés13

Kezdőcsapatok

FC Anyang 4-3-3

Edző: Ryu Byeong-Hoon

  1. 23Kim Jeong-Hoon
  2. 17Kang Ji-Hoon
  3. 5Kim Young-Chan
  4. 21Kwon Kyung-Won
  5. 22Kim Dong-Jin
  6. 7Matheus Oliveira
  7. 8Kim Jung-Hyun
  8. 18B. Knežević
  9. 27Choi Geon-Joo
  10. 19Woon Kim
  11. 10I. Jukić
Cserék (9)
  • 33D. Bakker
  • 71Chae Hyun-Woo
  • 25Jae-hyeon Kim
  • 24Kim Bo-Kyung
  • 47Gang Kim
  • 3J. h. Kim
  • 31Kim Da-Sol
  • 26Lee Jin-Yong
  • 28B. Tsague

Jeonbuk Motors 4-3-3

Edző: Chung Jung-Yong

  1. 31Song Bum-Keun
  2. 24Lee Sang-Myung
  3. 5Park Ji-Soo
  4. 2Kim Young-Bin
  5. 66Choi Woo-Jin
  6. 28Lee Yeong-Jae
  7. 16João Gamboa
  8. 13Kang Sang-Yoon
  9. 7Lee Dong-Jun
  10. 9Tiago Orobó
  11. 95Italo
Cserék (9)
  • 96A. Compagno
  • 27Hwang Seung-Jun
  • 11Kim Seung-Sub
  • 97Kim Jin-Gyu
  • 15Kim Ha-Jun
  • 1Lee Ju-Hyun
  • 10Lee Seung-Woo
  • 30Dodozinho
  • 3Yeon Je-Un

Csapatok legutóbbi formája

A mérkőzés előtt lejátszott, legfeljebb öt ismert bajnoki meccs, a legfrissebbtől visszafelé.

FC Anyang

Jeonbuk Motors